Сьогодні 25 Вересня 2017 р.

Наказ МОН № 997 від 18.08.2016 року

MIHICTEPCTBO ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 997 від 18 серпня 2016 року

Про визнання таким, що втратив
чинність, наказу Міністерства
освіти і науки України
від 04 квітня 2006 року № 260

Відповідно до статті 32 Закону України «Про вищу освіту», пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність із законодавством, НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 04 квітня 2006 року № 260 «Про вивчення української (російської) мови іноземними студентами і аспірантами».

2. Керівникам вищих навчальних закладів забезпечити вивчення державної мови іноземними студентами та аспірантами в обсязі, Необхідному для навчання та/або побутового спілкування відповідно до освітніх програм.

3. Управлінню адміністративно-господарського та організаційного забезпечення (Єрко І. А.) в установленому порядку зробити відмітку y справах архіву.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Совсун І. Р.

Міністр          Л. М. Гриневич

Освіта.ua