Сьогодні 21 Листопада 2017 р.

Затверджено розклади потокових занять

Затверджені розклади потокових лекцій, занять з фізичного виховання, з іноземної мови та розклад занять для студентів ОС "магістр" - у прикріплених файлах.

• Розклад потокових лекцій на 1 семестр (денна форма навчання) (Завантажити)
  • Розклад занять з фізичного виховання (Завантажити)
  • Розклад практичних занять з іноземної мови (гуманітарні спеціальності (Завантажити)
  • Розклад практичних занять з іноземної мови (природничо-математичні спеціальності) (Завантажити)