Сьогодні 25 Вересня 2017 р.

Редакційний відділ СНУ імені Лесі Українки запрошує викладачів та студентів

Редакційний відділ – структурний підрозділ університету, підпорядкований декану факультету філології та журналістики, завідувачу кафедри соціальних комунікацій.

Редакційний відділ в університеті працює вже протягом 20 років. Його створено з метою підвищення якості навчально-методичної та наукової друкованої продукції, своєчасної підготовки фахових видань відповідно до вимог МОН України. За час існування редакційний відділ вагомо зміцнив свою матеріальну базу, що дало змогу значно підвищити якість та естетичну привабливість видань. Неодноразово відділ був учасником книжкової виставки-продажу «Книги великої Волині», «Міжнародний форум видавців у Львові». Працівники відділу щорічно брали участь у конкурсі «Світ Волинської книги».

Основні напрями діяльності: додрукарська підготовка наукових, навчально-методичних праць професорсько-викладацького складу університету, забезпечення навчального процесу відповідною фаховою літературою.

Завдання редакційного відділу:

* експертна оцінка рукописів;

* коректура та літературне редагування наукової й навчально-методичної літератури, зокрема посібників із грифом університету, монографій за результатом держбюджетних тем, а також ювілейних і презентаційних видань, бібліографічних покажчиків, нормативних документів тощо;

* надання консультаційної допомоги авторам у процесі підготовки рукопису;

* верстка відповідно до затверджених вимог, дизайн та художнє оформлення, розробка обкладинки й матеріалів інформаційного характеру (календарів, буклетів, флаєрів, запрошень тощо);

* адаптація ілюстративного матеріалу, підготовка оригінал-макетів періодичних видань та іншої продукції до особливостей друку.

Перелік послуг, які надає редакційний відділ СНУ імені Лесі Українки та їх вартість - у прикріплених файлах.

• Редакційний відділ СНУ імені Лесі Українки (Завантажити)
  • Редакційний відділ СНУ імені Лесі Українки. Студентам. (Завантажити)

Дата публікації: 26.10.2016| Переглядів: 153

Теги: Університет, Посібники, Підручники