Затверджено положення про сертифікатні курси

На засіданні вченої ради було обговорено і схвалено положення про організацію та проведення сертифікатних курсів у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки (протокол № 20 від 22.12.2016 р.)

Положення визначає обов’язки сторін (слухачів, викладачів, окремих керівних осіб та структурних підрозділів) щодо організації і проведення сертифікатних курсів в Університеті, мету і завдання сертифікатних курсів (СК), зазначено порядок та етапи підготовки, організації й проведення сертифікатних курсів, забезпечення СК.

Також у положення представлено зразки документів, необхідних для організації та проведення сертифікатних курсів у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Більше новин про Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки тут: http://eenu.edu.ua/uk

• Положення про організацію та проведення сертифікатних курсів у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки (Завантажити)

Дата публікації: 26.01.2017| Переглядів: 132

Теги: Навчання, Університет