Сьогодні 25 Листопада 2017 р.

Затверджено зразок Сертифікату!

Вчена рада Східноєвропейського національного університту імені Лесі Українки затвердила зразок Сертифікату, який отримають слухачі сертифікатних курсів.

Нагадуємо, що Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки запрошує  усіх бажаючих здобути додаткову спеціалізацію на сертифікатних курсах.

Ми пропонуємо Вам близько 50 різних курсів, серед яких Ви неодмінно знайдете ті, які Вас зацікавлять. Кожен факультет університету запропонував тематику, що демонструє прикладні та найцікавіші досягнення викладацького колективу.

Після навчання Ви отримаєте Сертифікат. Зразок Сертифікату - у прикріпленому файлі.

Факультет психології

Біологічний факультет

Факультет фізичної культури, спорту та здоров’я

Факультет філології та журналістики