СНУ імені Лесі Українки поповнився студентами вищих навчальних закладів АР Крим

До Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки переведено студентів із ВНЗ АР Крим, а саме з Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, Республіканського ВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет» та Республіканського ВНЗ «Кримський гуманітарний університет».

Студенти будуть навчатися за напрямами підготовки «Історія», «Біологія», «Філологія (Мова та література (російська))», а також «Музичне мистецтво» на І та ІІ курсах денної форми навчання.

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки продовжує запрошувати на навчання студентів з ВНЗ АР Крим та м. Севастополь за денною, заочною та екстернатною формами навчання на освітньо-кваліфікаційні рівні «бакалавр», «спеціаліст», «магістр».

Додаткову інформацію можна знайти на сайті університету (www.eenu.edu.ua), а також за телефонами (0332) 24-10-07, 24-80-50.

Дата публікації: 18.04.2014| Переглядів: 311