Сьогодні 25 Вересня 2017 р.

Про видачу дипломів та додатків про вищу освіту

У 2014 році випускники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки отримають дипломи про вищу освіту освітньо-кваліфікаційних рівнів «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр» денної та заочної форм навчання та додатки до дипломів за новими вимогами МОН України.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 29 від 22 січня 2014 р., диплом про вищу освіту буде пластиковим та міститиме інформацію про особисті дані випускника (прізвище, ім’я, по батькові), назву навчального закладу, який закінчив студент, назву напряму підготовки/спеціалізації та здобутої кваліфікації. Особливістю цьогорічних дипломів буде їх двомовність – інформація буде подана українською та англійською мовами.

Додаток до диплома про вищу освіту, який є невід’ємною частиною диплома про вищу освіту, залишається старого зразка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. Додаток до диплома –  бланк формату А4 із зазначенням такої інформації: прізвище, ім’я, по батькові випускника, дата народження, попередній документ про освіту, назва навчального закладу, назва диплома, тип (вид) програми, термін навчання, форма навчання, напрям підготовки (спеціальність), спеціалізація, періоди практики, академічні права, професійні права, дата вступу, дата випуску, додаткові документи про освіту, програма навчання (назва дисципліни, навчальний час, оцінка), письмова кваліфікаційна робота (тема, час виконання, оцінка), атестація/державні іспити (назва дисципліни, оцінка), рішення державної екзаменаційної комісії про присвоєння кваліфікації, а також додаткова інформація (тип закладу освіти, умови вступу, вимоги програми навчання, навчальне навантаження, система іспитів, шкала оцінювання).

За постановою  КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 листопада 1997 р. № 1260» від 5 квітня 2014 р., випускник при отриманні диплома про вищу освіту, який підтверджує здобуту кваліфікацію, має право за бажанням замовити Додаток до диплома європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT).

• Рекомендації щодо заповнення Додатка до диплома про вищу освіту (Завантажити)
  • Порядок підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук (Завантажити)

Дата публікації: 29.04.2014| Переглядів: 692

Теги: Навчання, Освіта України, Університет, Додатки, Дипломи