Сьогодні 25 Вересня 2017 р.

Про організацію практик у 2014-2015 н. р.

Відповідно до Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України та Положення про проведення практики студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки  та Розпорядження № 25 проректора з навчальної роботи  проф. Гаврилюк С. В. від 14 травня, деканам факультетів (інститутів), заступникам деканів, керівникам практики від факультетів (інститутів) необхідно до 30 травня 2014 р. подати у навчальний відділ керівнику практики Колбун К. А. графік проходження студентами денної форми навчання навчальних практик та графік виробничих, педагогічних і переддипломних практик із зазначенням усіх баз практики у м. Луцьку, з якими планується укладання договорів у 2014-2015 навчальному році.

Форми графіків – у прикріплених файлах.

• Графік виробничих практик (Завантажити)
  • Графік навчальних практик (Завантажити)
  • Положення про порядок формування навчальних планів підготовки фахівців за освітніми ступенями "Бакалавр", "Магістр" та освітньо-кваліфікаційним рівнем "Спеціаліст" денної та заочної форм навчання у СНУ ім.Лесі Українки" (Завантажити)

Дата публікації: 14.05.2014| Переглядів: 353