Завершено роботу над проектом Закону України «Про післядипломну освіту»

У Міністерстві завершено роботу над проектом Закону України «Про післядипломну освіту», у якій взяли участь провідні експерти у сфері післядипломної освіти, представники закладів післядипломної освіти, міністерств, керівники структурних підрозділів МОН, науковці Національної академії педагогічних наук України, працюючи у складі спеціально утвореної робочої групи (рубрика "Громадське обговорення").

Законопроектом вперше передбачено унормування механізмів функціонування післядипломної освіти, її структури і форм, статусу навчальних закладів, установ, що надають освітні послуги в системі післядипломної освіти, працівників закладів післядипломної освіти, а також визначено коло осіб, на яких розповсюджується дія зазначеного Закону.

Законопроект розроблено на виконання Плану заходів щодо реалізації у 2013 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2013 р. № 229.

• Проект Закону України "Про післядипломну освіту" (Завантажити)
  • Затверджено Наказ про організацію навчального процесу у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки у 2016/2017 н.р. (Завантажити)

Дата публікації: 11.06.2014| Переглядів: 245