Про організацію виробничих (навчальних) практик у СНУ ім. Лесі Українки

Деканам факультетів (інститутів), заступникам деканів з навчальної роботи, керівникам практики від факультетів (інститутів), методистам та диспетчерам факультетів (інститутів) Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

З метою економного використання енергоресурсів під час опалювального сезону у 2014/2015 навчальному році та забезпечення при цьому виконання у повному обсязі навчальних планів в СНУ імені Лесі Українки на денній формі навчання встановлено такий графік навчального процесу:

І семестр триватиме з 01 вересня по 13 грудня 2014 року;

зимова сесія – з 15 грудня по 31 грудня 2014 року;

зимові канікули – з 1 січня по 1 березня 2015 року;

ІІ семестр – з 2 березня по 7 червня 2015 року;

літня сесія – з 8 червня по 30 червня 2015 року;

літні канікули – з 1 липня 2015 року.

Якщо у І семестрі терміни виробничої практики збігаються з термінами зимової сесії то:

- при проведенні виробничої практики в підрозділах СНУ ім. Лесі Українки, необхідно організувати роботу студентів-практикантів таким чином, щоб можна було практично сумістити проходження практики зі здачею сесії (наприклад, проходження практики в ІІ зміну);

- при проведенні виробничої практики на підприємствах та в установах міста Луцька організувати роботу студентів у ІІ зміну, при цьому необхідно поставити до відома керівників практики від баз практики.

Якщо у ІІ семестрі терміни виробничої практики збігаються з термінами зимових канікул в університеті то:

- при проведенні виробничої практики в підрозділах СНУ ім. Лесі Українки, потрібно надати студентам, по можливості, усі необхідні матеріали та документи для дистанційного використання і виконання індивідуальних завдань. По закінченню зимових канікул студенти повинні з’явитися в університет для продовження проходження практики у відповідних підрозділах;

- при проведенні виробничої практики на підприємствах та в установах міста Луцька студенти направляються на практику у терміни відповідно до затверджених навчальних планів і програм;

- при цьому керівникам практики від факультетів (інститутів) необхідно до 31 грудня укласти договори з базами практик, видати накази про проведення практики, провести настановні конференції зі студентами-практикантами та забезпечити їх необхідними документами і матеріалами для проходження виробничої практики.

Також повідомляємо графік навчального процесу у загальноосвітніх навчальних закладах міста Луцька:

І чверть триватиме з 1 вересня по 26 жовтня 2014 року;

ІІ чверть – з 3 листопада по 13 грудня 2014 року;

ІІІ чверть – з 26 січня по 21 березня 2015 року;

ІV чверть – з 30 березня по 30 травня 2014 року.

Отже, якщо у І семестрі останні тижні виробничої (педагогічної) практики збігаються з термінами зимових канікул у ЗНЗ рекомендуємо використати цей період для підготовки звітної документації з практики, проведення індивідуальних консультацій з керівниками практики від баз практики та проведення індивідуальних консультацій з керівниками практики від факультетів (інститутів) відповідно до складених графіків консультацій з педагогічної практики.

Якщо у ІІ семестрі терміни виробничої (педагогічної) практики збігаються з термінами зимових канікул в СНУ ім. Лесі Українки, то керівникам практики від факультетів (інститутів) до 31 грудня необхідно укласти договори з базами практик, видати накази про проведення практики, провести настановні конференції зі студентами-практикантами та забезпечити їх необхідними документами і матеріалами для проходження виробничої практики.

Під час організації, проведення і підведення підсумків навчальної та виробничої практик керуватися Положенням про проведення практики студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (затверджено 18.02.2013 р.) та Інформаційним листом (заходи щодо організації і проведення практики студентів). http://ed.eenu.edu.ua

Наказ про направлення студентів на практику оформляє керівник практики від факультету (інституту) не пізніше як за два тижні до початку практики та подає на підпис завідувачу виробничої (навчальної) практики СНУ ім. Лесі Українки разом з усіма договорами необхідними для проведення практики студентів певної спеціальності. http://ed.eenu.edu.ua/upload/docs/98/5974f67faeaa9533966d8f27b9ce3f96.pdf (посилання на зразок наказу про направлення студентів на практику).

Відповідно до Положенням про проведення практики студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки комісія приймає залік у студентів в останні дні її проходження або протягом перших десяти днів семестру, який починається після практики.

Дата публікації: 29.08.2014| Переглядів: 1066

Теги: Навчання, Університет