МОН: Уряд не скасовуватиме виплату стипендій

Міністерство освіти і науки України офіційно заявляє, що Уряд не відмінятиме виплати стипендій студентам вищих навчальних закладів та професійно-технічних училищ.

Міністерство освіти і науки переконане, що держава повинна надавати підтримку студентам ВНЗ та учням ПТНЗ. Водночас, процедура надання такої підтримки має бути ретельно продуманою та максимально прозорою. Будь-які реформи та зміни в цьому питанні мають бути попередньо винесені на громадське обговорення.

Міністерство освіти і науки відкрите до діалогу з усіма зацікавленими сторонами. Зокрема, найближчий такий діалог зі студентами відбудеться на зустрічі Першого заступника міністра освіти і науки Інни Совсун з представниками студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій, яка відбудеться 25 грудня о 14:00 в конференц-залі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за адресою проспект Перемоги, 54/1.

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт

www.mon.gov.ua