Сьогодні 25 Вересня 2017 р.

Запровадження ECTS у контексті нового Закону України “Про вищу освіту”

27 листопада 2014 року у Національному університеті "Львівська політехніка" відбувся спільний семінар для координаторів ECTS вищих навчальних закладів України "Запровадження Європейської кредитно-накопичувальної системи, ECTS, у контексті нового Закону України "Про вищу освіту"".

Організаторами заходу були Національний Еразмус+ в Україні та Національний університет "Львівська політехніка" за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Заступник декана факультету міжнародних відносин Романюк Н. І. була учасником семінару і презентує основні пункти, на яких національні експерти Європейського Союзу з реформування вищої освіти акцентували увагу:

- компетентнісний підхід у побудові освітньої програми;

- європейські кваліфікаційні метарамки;

- проектування освітніх програм у контексті нового Закону України "Про вищу освіту".

• Запровадження ЄКТС у контексті нового Закону України “Про вищу освіту” (Завантажити)

Дата публікації: 24.12.2014| Переглядів: 348