Сьогодні 21 Листопада 2017 р.

Студентів готуватимуть за 115 спеціальностями

Кабінет Міністрів оприлюднив постанову № 266 від 29 квітня 2015 року, якою затверджено новий перелік галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюватиметься підготовка здобувачів вищої освіти в українських університетах.

Згідно з документом, українські студенти матимуть можливість здобувати вищу освіту за 27 галузями знань, які об єднають 115 спеціальностей.

Документом передбачено, що здобувачі вищої освіти, які вступили до вищих навчальних закладів до набрання чинності постановою, продовжать навчання відповідно до обраних напрямів підготовки та спеціальностей. Постанова набере чинності 1 вересня 2015 року.

Як відомо новий перелік галузей знань і спеціальностей був затверджений урядом 29 квітня.

За словами першого заступника міністра освіти і науки Інни Совсун, наступним кроком має стати формування комісій для підготовки стандартів для кожної спеціальності.

До відповідних комісій мають бути включенні найкращі науковці, представники працедавців та професійних асоціацій. Для цього буде оголошено відкритий конкурс.

Дата публікації: 18.05.2015| Переглядів: 229