Сьогодні 06 Липня 2020 р.
 

Лист МОН «Щодо проектів Актів узгодження переліку спеціальностей та ліцензованого обсягу»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-561 від 23 листопада 2015 року

Щодо проектів Актів узгодження переліку
спеціальностей та ліцензованого обсягу

Керівникам вищих та професійно –
технічних навчальних закладів

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 6.11.15 № 1151 "Про особливості запровадження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266" та з метою підготовки до проведення вступної кампанії 2016 року просимо підготувати проекти Актів узгодження переліку спеціальностей та ліцензованого обсягу за зразком, що додається.

Проекти Актів узгодження переліку спеціальностей та ліцензованого обсягу за підписом керівника вищого або професійно-технічного навчального закладу, скріплені печаткою, разом із заявою про перехід до нового переліку спеціальностей, написаній у довільній формі, копією ліцензії, завіреної печаткою вищого навчального закладу, переліком сертифікатів про акредитацію із зазначенням серії, номера, напряму (спеціальності), освітньо-кваліфікаційного рівня та строку дії (витягом з рішення Акредитаційної комісії щодо ліцензування напрямів підготовки (спеціальностей), які не внесені до ліцензії) вищими та професійно-технічними навчальними закладами усіх форм власності та підпорядкування до 30 листопада 2015 року надсилаються поштою у 3 (трьох) примірниках на адресу МОН: 01135, м. Київ, просп. Перемоги, 10, в електронному вигляді (тільки проекти Актів) на адресу: "a-kirilenko@mon.gov.ua".

Після затвердження Акти узгодження переліку спеціальностей та ліцензованого обсягу будуть надіслані на поштові адреси вищих навчальних закладів.

Додаток: на 10 арк.

Заступник Міністра       А. Є. Гевко

Дата публікації: 25.11.2015| Переглядів: 479

 
Вгору