Сьогодні 23 Жовтня 2019 р.

Затверджено Порядок формування навчальних планів

На виконання Закону України «Про вищу освіту» затверджено «Порядок формування навчальних планів підготовки фахівців за освітнім ступенем «Бакалавр», «Магістр» денної та заочної форм навчання у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки».

При розробці освітньо-професійних програм, освітньо-кваліфікаційних характеристик, навчальних планів напрямів підготовки (спеціальностей) до затвердження нових стандартів вищої освіти керуватися галузевими стандартами вищої освіти, затвердженими до 2015 р.; Довідником користувача Європейської кредитно-трансферної системи (ЄКТС), Брюссель, 6 лютого 2009  р.; Методичними рекомендаціями щодо запровадження Європейської кредитно-трансферної системи та її ключових документів у вищих навчальних закладах МОН України № 1/9-119 від 26.02.2010 р., наказами та нормативними листами МОН України.

• Формули для розрахунків годин навчального плану денної форми навчання (Завантажити)
  • Зразок навчального плану для ОКР бакалавр денної форми навчання природничо-математичних спеціальностей (Завантажити)
  • Зразок навчального плану для ОКР бакалавр денної форми навчання соціально-гуманітарних спеціальностей (Завантажити)
  • Зразок навчального плану для ОКР магістр денної форми навчання природничо-математичних спеціальностей (Завантажити)